CanisterapieNovinkyPsitataO nsKontaktKniha hostOdkazy


O ns - Fundog*CZCHS Fun dog jsem si založila pro chov toy Pudlíků v roce 1997.

Ani fenka Ája a ani Kerinka pro svůj zdravotní stav miminka neměly. Učarovali nám jorkšírci. Každý chce mini jorka a my chtěli větší holčičky na chov. Bohužel. Naše holky byly na porod malé. A tak jsme měli super členy rodiny.

Později se dcera Lucie zamilovala do plemene šeltie. Přišla k nám fenka Stela, se kterou Lucka docházela na cvičák a na agility.

Dneska máme jednu CHS, ale dvě chovatelky. Lucka má své šeltie Stelu, Dorku, Axu a našeho odchovance Brutíka. A aby toho nebylo málo, přibyla ještě Bostonka Xera a po té i její dcera Pepina. Na přání se pro Lucku narodila merle fenka Oxy a po Lucky odstěhování máme " vnučku " barzojku Rubby :-)

Moje srdíčko si získaly Kolie krátkosrsté. Do domku, kam jsme se v roce 2010 přestěhovali, přišla Daffy, po roce Viti a samozřejmě z prvního vrhu zůstala Ida, aby jí nebylo smutno, z druhého Emma a do třetice Torinka. Klučičí partu drží Dakon a Lojzík. Abychom se nenudili, cvičí nás Maliňačka Ria a barák hlídají čtyři čivavy Tobi, Pája, Alice a Mája. A já se po xy letech vrátila zase k pudlům a máme nyní ještě dvě velké pudlí holky Vixi a Gavi :-)

 

 

S naším zvířectvem žijeme v malé krásné obci Klíny (okres Most) v rodiném domku se zahradou.

 

                       

Jak se vede našim kočičákům můžete vidět na jejich samostaných stránkách Lenkat


Mezibo (okres Most)
fun.dog@seznam.cz